Fysiotherapie het Wooldrik | Het team
430
page-template-default,page,page-id-430,page-child,parent-pageid-101,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Het Team

Edu Roozendal
  • Fysiotherapie
  • Manuele therapie VMT/E.S.
  • Osteopathie
  • Acupunctuur
  • Haptonomie

      053-4311002 / 06-12223760

     edu@fysiotherapiehetwooldrik.nl

Inge Roozendal-Niessink
  • Fysiotherapie
  • Lymfedrainage
  • Lymfetaping
  • Oedeemtherapie
  • Orthomoleculaire therapie
  • 3care voedingstherapeute

      053-4311002 / 06-48312309

     inge@fysiotherapiehetwooldrik.nl

Karin Weijer-Slag
  • Fysiotherapie (ook aan huis)
  • Oncologisch fysiotherapeut i.o.
  • Oedeemfysiotherapie
  • Lymfetaping
  • Medical Taping
  • Dry-needling
  • Therapeutisch elastische kousen aanmeten

      053-4341486 / 06-38926894

     karinw@fysiotherapiehetwooldrik.nl

   Contact met 1 van ons via:

  Telefoon

  Email

  Contactformulier

Karin Roozendal
  • Fysiotherapie
  • Osteopathie

      053-4341486 / 06-47207781

     karin@fysiotherapiehetwooldrik.nl

Osteopathie Twente

Annelotte Rutgers
  • Fysiotherapie
  • Osteopathie
  • Kinderosteopathie i.o.
  • Fysio-fitheidsscan

      053-4311002/06-21407827

     annelotte@fysiotherapiehetwooldrik.nl

Osteopathie Twente

Dave Wissink
  • Fysiotherapie
  • Manuele therapie
  • Medical Taping
  • Fysio-fitheidsscan

      053-4341484 / 06-44490502

     dave@fysiotherapiehetwooldrik.nl

_J4M8129a
Rianne Mulder
  • Fysiotherapie
  • Acupunctuur i.o.
  • Hartrevalidatie
  • COPD
  • Claudicatio
  • Medical taping

      053-4311002 / 06-34883420

     rianne@fysiotherapiehetwooldrik.nl

_J4M8083a
Eleonore ten Thij
  • Haptotherapie
  • Haptonomie
  • Psychsomatiek

     06-25518774

     eleonore@fysiotherapiehetwooldrik.nl

Nouschka Lemmers
  • Fysiotherapie
  • Manuele therapie Marsman
  • Schouderklachten
  • Therapeutisch tapen

      053-4311002 / 06-81735959

     nouschka@fysiotherapiehetwooldrik.nl